Misija

Misija

Kiek daug dalykų galima padaryti vienu spragtelėjimu! Mūvėkite akinius: CliC, skaitymo akiniai su magnetu, kurie pakeis jūsų požiūrį į akinius!

Idėja yra paprasta ir tuo pat metu nuostabi: sukurta NASA'ai, kad astronautai savo skaitymo akinius visada turėtų po ranka, CliC tapo pirma kompanija rinkoje suliejusi dizainą, mobilumą ir praktiškumą.

CliC Eyewear kolekcijos yra gyvos ir pilnos charakterio, suteikia savininkui charizmą,bei išskirtinumą: kolekcijose yra daug formų ir spalvų, kad galėtumėte prisiderinti juos pagal asmeninį skonį ir stilių.

CliC produkcijos gairė - poreikis matyti gerai, bei visada turėti akinius po ranka. CliC yra vieninteliai skaitymo akiniai kurie leis jums tai daryti.

Inovatyvūs, praktiški ir madingi CliC akiniai yra su stipriu neodimio magnetu, kuris leidžia akinius atsegti ir lengvai nusiimti, pakabinti juos ant kaklo, o lankstūs rėmeliai leis prisitaikyti juos optimaliam komfortui.

Šių dienų kompanijos misija yra sustiprinti savo globalaus lyderio poziciją optikos sektoriuje, kasdien būti kūrybiškiems, paslaugiems, diegti technologines naujienas.

CliC: Unikalūs, praktiški, pastebimi! Išbandykite ir jūs juos pamilsite.